KONST / Litografier / Färglitografi 13693739
nr 1369 3739
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 128/310. Motivet: 30x23cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:52:01
21/12 20:47:01
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson